Zkroťte svůj fotoaparát aneb fotokurz pro začátečníky

Tak a je to tady, konečně máte pořádnej foťák. Možná jste si ho koupili, možná jste ho dostali k narozeninám, nebo vám ho přinesl Ježíšek. V každém případě ho máte doma a zjišťujete, že sami od sebe z něj skvělý fotky nepadaj. Ba co hůř, skoro máte dojem, že mobil fotil tak nějak líp. Jakoby měl foťák vlastní hlavu a navíc je na něm zbytečně moc čudlíků.

Ale vy chcete přece jen hezký fotky.

Řeknu vám tajemství, fotografie není ani tak umění, jako řemeslo. Jsou prostě věci, které musíte vědět a pravidla, která musíte respektovat a ideálně i dodržovat. Pak to bude fungovat. A skvěle a lidi budou čumět. FAKT!

Jelikož už se o focení zajímáte, pojmy jako čas, hloubka ostrosti či ohnisková vzdálenost vám nejsou úplně cizí. My si je ovšem projdem pořádně, přidáme k nim pár dalších a hlavně si řeknem o všech souvislostech tak, aby se to pozitivně promítlo do vašich fotek.

A nejen to.

I když je teorie důležitá, praxi nic nenahradí.

Proto se po teoretické části vydáme ven fotit. A vše si rovnou vyzkoušíte v praxi – takže foťáky s sebou! Protože pak teprve ovládnete ten stroj, který máte rádi v ruce tak, aby z něj padaly dobrý fotky.

A to je oč tu běží.

Kdo vám bude lektorem? Ten co se focením baví už 15 let z toho poslední 4 roky profesionálně.

Tak se těším naschledanou!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *